Warszawska kawiarnia Fat White Coffee Bar to kawiarnia  speciality, która oferuje nie tylko doskonałej jakości kawę, ale też atmosferę, której tak każde tego typu miejsce potrzebuje. 

Warszawa jako duże miasto od wielu lat ma wiele ciekawych miejsc, gdzie można napić się dobrej kawy. Normą już jest fakt, iż wiele z nich oferuje espresso i wszelkie alternatywne formy. Czym zatem różnią się od siebie kawiarnie typu speciality? Co powoduje, że do niektórych się przywiązujemy? Czy to odległość od domu, czy to, że są po drodze w miejsca, gdzie podróżujemy codziennie? Naszym zdaniem to czynnik, który możemy określić słowem „klimat”.

To właśnie ten „klimat” bije od Fat White. Prowadzona przez pełnego pasji kawosza jest pełna figurek z komiksów, ilustracji utalentowanych artystów i co najważniejsze świeżych zapachów kawy. Napijecie się tu naparu z ziaren takich palarni jak: Coffee&Sons, Nieczapla, Gorilla Coffee czy Coffiee Lab.

Jeśli znajdziecie chwilę, w codziennym pędzie, zawsze możecie pogadać „z kawą o kawie i nie tylko” z ludźmi, którzy tam przychodzą, bo wszyscy są nietuzinkowymi fanami kawy i szeroko rozumianej kultury.

Adres: Andersa 6; Warszawa
Obserwuj: instagram.com/fatwhitecoffee
Zdjęcia: @niemyski | @ahhsash/ | @filipblank